Mr. Luke would like to get the plain grey tiles which come in packages of 25 tiles for $27.50, while Mrs. Ingrid, his wife, wants the cool green tiles which come in packages of 48 tiles for $51.28. Mr


******** "they **** *** *** ******* of *** *** ****** **** ********* ***** us * *** that ** accept to count *** **** of each **** ** ***** ** **** *** cheapest ** *** two Solution:Cost *** ******* * ****** absorb for ************** ** *********** **** 25 ***** *** ******** *** *** grey tile ( = ********** 25}

**

********** for *** **** ***** **** **** ****** ***** **** *******

********

***** tilse are chealper ** Mr **** finally decides **** **** **** *** **** ***** *****